NASIL PROJELENDİRİYORUZ?

Şirketimiz Web Tasarımı, Hosting, Domain, Web Programlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sunucu Barındırma, Google Adwords, Marka Tescili, E-Ticaret Sitesi, Yazılım Geliştirme, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Afiş Tasarımı, Katalog ve Dergi Tasarımı, Micro Web Tasarımı ve Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti sunmaktadır.

Bu hizmetlerimizi sunarken müşteri odaklı çalışma prensibimizi her zaman ilk sırada tutarak, hizmet ve kalitemizden ödün vermeden en yaratıcı fikirlerle ve çözümler ile tasarım ve desteğimizi gerçekleştirmekteyiz.

Sadece tasarım sırasında değil iş tesliminden sonra da desteğimizi hiç bırakmadan firma hedeflerinizi her zaman üst seviyede tutmaktayız. Sizin için doğru stratejileri belirleyip hızlı bir şekilde sonuca ulaştırmak bizim en büyük mutluluğumuz olmaktadır. Bu stratejileri ve hedefleri belirlerken doğru yönde ilerlemek ve doğru uygulamalar seçmek gerekmektedir.

Kişisel veya kurumsal olan web tasarımı çalışmalarımızda ilk öncelikle müşterilerimiz ile birebir görüşüyor ve ihtiyaçları belirliyoruz. Bu ihtiyaçları hedefledikleri kitlelere nasıl ulaşabileceğine ilişkin çözüm yolları ile bir sunum yaparak beklentilerini karşılıyoruz. Yapmış olduğumuz tasarımlarda hem sitenin işlevselliği hem görselliğini ön planda tutmaktayız. Siteye giren müşterilerin kolaylıkla siteyi gezebileceği, her bilgiye ulaşabileceği, karmaşık olmayan anlaşılabilir bir site ve görsel olarak doyurucu bir tasarım olması gerekmektedir.

Böylece akılda kalıcı, etkileyici ve hedefe doğru ulaşan bir site elde edilmiş olmaktadır. Bunun yanı sıra tasarlanan bu sitenin mobil cihazlarla uyumu da çok önemlidir. Yapılan tüm çalışmaların tüm mobil cihazları ile uyumlu olması gerekmektedir.

Yazılım geliştirme, micro web site tasarımı, e-ticaret sitesi, kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, arama motoru optimizasyonu çalışması, afiş, katalog ve dergi tasarımı yaptığımız müşterilerimizde de izlemiş olduğumuz yol aynı kurguda ilerlemektedir. Sizlerin hayalinizdeki düşünceleri yetenekli grafiker ve tasarımcılarımız ile gerçeğe dönüştürmekteyiz.

Bize hedef kitlenizi ve beklentinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Profesyonel uzman kadromuz ve yaratıcı fikirlerimiz ile sizlere en uygun koşullarda en etkili çözüm yolları üretiyor ve sizlerin hedeflerinize daha hızlı yaklaşmanızı sağlıyoruz.

Firmanızın gelişen sanal dünya ve teknoloji karşısında daha fazla kitlelere ulaşmasını sağlamak ve rakiplerinize göre fark yaratıp rekabet dünyasında öne geçmek istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.