KATALOG DERGİ TASARIMI

Günümüzde, İzmir Katalog Dergi Tasarımı; şirketlerin ve firmaların görsel alanda ürünlerinin satışı ve pazarlaması için kullandıkları ve hitap ettiği ağı genişletmek amacıyla hazırladıkları önemli bir reklam aracıdır.

İzmir Katalog Dergi Tasarımı sayesinde firmanızın hizmetlerini, sattığı ürünleri, bilgilerini, reklamını katalog veya dergi kanalı ile tanıtımını yapabilir ve daha fazla kitlelere ulaşabilirsiniz.

Birkaç sayfalık küçük katalog veya dergilerden binlerce sayfaya kadar katalog ve dergiler bulunmaktadır. Yapılacak olan tasarımın çok büyük önemi olduğu kadar, kâğıdın kalitesi ve baskı kalitesinin de çok büyük önemi bulunmaktadır.

İzmir Katalog Dergi Tasarımı için bizi tercih ettiğinizde, katalog veya dergilerinizde kullanacağınız ürünlerin veya basılmasını istediğiniz tüm detayların fotoğraflarını çekebilir, firma olarak kurumsal kimliğinizi kitlelere en iyi yansıtan tasarımlarımızla sizlere katalog ve dergi tasarım veya basılması konusunda yardımcı olmaktayız.

Firmanız için basılacak olan katalog ve dergi için birden fazla tasarımlarımızı, kâğıt ve kapak alternatiflerini sizlere sunar, farklı prototiplerini hazırlayıp en iyi katalog ve dergi hazırlığının tasarımı için en özenli çalışmayı göstermekteyiz.

Katalog ve dergilerin periyodik olarak ister haftalık, ister aylık, ister daha uzun süreli tüm tasarım ve baskı uygulamalarını yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlatmış olduğunuz katalog dergi tasarımı ile rakiplerinizden olan farkınızı ortaya koyabilir birçok kitleye görsel açıdan ulaşabilir ve etki yaratabilirsiniz.

Reklam günümüzde firmaların kendilerini tanıtım yolunda kullandıkları en önemli araçlardan biri haline gelmiştir. Her firma reklam olarak düşük, orta veya yüksek bütçelerde bir maliyeti mutlaka kullanmaktadırlar.

Çünkü reklama harcanan miktar geri dönüşlerde çok daha fazlasının kazanç olarak geri dönmesini sağlamaktadır. Reklam bütçesinin fazla olması çok fazla kazanç elde edileceği anlamına gelmez ama etkili bir reklam çalışması küçük bütçelerde dahi olsa geri dönüşlerde çok fazla getiriler sunabilir.

Katalog ve dergi basımı sonrası bu matbaa ürünlerinin insanların sürekli gözü önünde ve elinin altında olacağından, sürekli insanların göz atabileceği, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin akılda yer edeceği bir durum olduğundan dolayı birçok firma katalog ve dergi basımına, tasarım ve baskı kalitesine çok büyük önem vermektedirler.

Özellikle belirli periyodlar halinde düzenli olarak katalog ve dergi dağıtan firmalara da getirileri oldukça yüksek olmuştur. Birçok kimse de bu tür firmaların periyodik olarak bastırdığı katalog ve dergileri takip etmektedir.

Etkili bir afiş tasarımı için yapılması gerekenler;

Birçok farklı alan ve sektörde, farklı hizmetler sunan firmaların katalog ve dergilerinin olduğunu görebilmekteyiz. Gıda sektöründen mobilyaya, turizmden sağlığa, tekstilden teknolojiye kadar birçok alanda firmalar katalog veya dergi bastırmakta ve dağıtımını gerçekleştirmektedirler. Bazı büyük firmalar ise bastırmış oldukları bu katalog ve dergilere başka firmalardan da reklam alarak bu giderlerini düşürmektedirler.

İzmir Katalog Dergi Tasarımı konusunda profesyonel ekibimizle ve teknolojinin en son ürettiği cihazlar ile, yaratıcı ve konusunda uzman grafiker ve tasarımcı kadromuzla sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti en uygun koşullarda sunmaktayız. Sizleri bulunduğunuz sektörde rakiplerinizden bir adım daha ileriye taşıyacak, farkınızı ortaya koyacak ve hedef kitleniz üzerinde büyük etki yaratacak tasarımlarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.

İzmir Katalog Dergi Tasarımı konusunda uzman tasarım ve grafiker ekibimizle firmanıza ve vermiş olduğunuz hizmetlere göre en uygun afiş tasarımlarını sizlere sunmaktayız.

 

İzmir Afiş Tasarımı konusunda uzman İsmira Ajans farkını yaşamak için fiyat teklifi sayfamızdan bizimle iletişime geçiniz

 

Dergi ve Reklam Tasarımı Fiyat Teklifi Alınız